Příspěvky z předchozího webu

27.3.2014 ŠEPTEM
Dobrý den, obvykle máme v Břeclavi koncert 1x ročně. V tomto roce zatím nemáme ještě přesný termín. Nejbližší akce je 19.4. v Telči. Můžeme vám slíbit, že až budeme hrát v BV, tak vám pošleme info na uvedený e-mail.

21.3.2014 jitkasolarikova@seznam.cz
Dobrý den, chtěla bych zase po čase slyšet Vaši kapelu.Budete mít v blízké době nějaký koncert v Břeclavi? Díky

13.3.2014 ŠEPTEM
Ahoj Jirko, tvůj dotaz předáme přímo tomu nejpovolanějšímu, aby se s tebou případně spojil.

6.3.2014 jirka
Prosim Radek Pavlis ja vyuceny tesar?a je z Valtic? Jestli ano tak ho pozdravuji a posilam na sebe kontakt a jesli ne tak se nezlobte.kopec.yrka@seznam.cz dekuji Kopečny Jirka

20.1.2014 ŠEPTEM
Děkujeme Dano, Třebíč je naše srdeční záležitost. I minule se nám tam skvěle hrálo.

14.12.2013 Dana
Milí „Šepťáci“,děkuji Vám za krásné pohlazení duše. (dnešní koncert v Třebíči) Bylo velmi příjemné Vás nejen slyšet, ale i vidět Vaši radost z hudby a sdílet ji s Vámi. Díky.

27.5.2013 ŠEPTEM
To jsme velmi rádi, že jsme „vysílali na tvé vlně“. Díky Veroniko.

27.5.2013 Veronika
Děkuji za zážitek na koncertu na Veletržním – nadupaný rachot, který má hlavu a patu 🙂 Vážně, nástroje, hlasy, texty – zkrátka parádní oslava Pána Boha… Nemůžu melodie a texty vyhnat z hlavy 😉

11.3.2013 ŠEPTEM
pro M. Pavelku: ..část kapely je totiž v zahraničí 🙂 škoda… přeškoda ..)

10.3.2013 Paragan.Luboš Vev.Bitýška
Co ze srdce vzešlo do srdce se navrátí.

9.3.2013 ŠEPTEM
pro Miroslava Pavelku: děkujeme za pozvání, ale v tomto období nemůžeme. Snad příště.

9.2.2013 Lída Čížková
Váš koncert dnes v Hronově mne skutečně pohladil po duši. Jste všichni úžasní! Patří vám velké díky a též přání – kéž se vám všem i nadále daří šířit tyto krásné písně s hlubokými texty mezi lidmi.

29.1.2013 Miroslav Pavelka
Nezapomeňte a nic neplánujte na malý festiválek country-folk 22.6.2013 od 13.00 – 20.00 pod zámkem.

18.1.2013 ŠEPTEM
Děkujeme, Dane. Jestli se to dá poslouchat, tak je to i tvá zásluha. Bez té podpory by nebylo. Moc děkujeme.

21.12.2012 Dan
Koncert se mi moc líbil. Dnes večer jsem se dostal k tomu, že jsem si poslechl celé CD a musím říci, že je skvělé. Písně se mi moc líbí a to jak hluboké texty tak chytlavé melodie. Aranžmá skvělé. Díky moc. Rád podpořím Váš další počin. 🙂

10.12.2012 ŠEPTEM
Zdravíme tě, Terezo. Otázku jsi položila i na stránkách FACEBOOKU, je tam i odpověď:-) POkud bys chtěla něco bližšího, napis na náš kapelový e-mail. KAPELA.SEPTEM@email.cz. Přejeme hezký večer.

10.12.2012 tereza
muzu se zeptat co hrajete ??? potrebuji to do skoly …… dekuju 😀

10.12.2012 Petr a Terez
Dekujeme za krasny koncert… stale posloucham pisen Pluj lodicko, je to velmi inspirativni a hluboka pisen. DEKUJEME

10.12.2012 Alík
Děkujeme za nádherný zážitek. Vaše texty a hudba jsou prostě úžasné. Ája+Ondra

10.12.2012 Terez_
Šikovní a milí zpěváci a hudebníci, moc a moc vám všem děkuji za příjemné sobotné odpoledne… Na váš koncert jsem se velmi těšila – dokážete pohladit na duši, zasáhnout to potřebné místo a přimět člověka se zamyslet… Přeji vám, ať jste nadále nadšení a Bohem inspirovaní ….

9.12.2012 Petra
Milá kapelo! Koncert byl opravdu skvělý! Pobavila jsem se,zasmála a nad texty se i zamyslela.Jsem šťastná, že to umí někdo tak povzbudivě říct, resp.zazpívat – o realitě, která nekončí na zemi, ale s nadějí v nebi.Děkuji!

9.12.2012 simon
Super akce, vynikající hosté (Janais i Petra O.), perfektní aranže:-) Díky! s.

9.12.2012 Dagmar
Milí Šepťáci,jako vždycky super skvělý úžasný zážitek.Dokázala bych vás poslouchat klidně i další 2 hodiny,dneska jsem pouštěla vaše Cd známým a byli úplně ohromeni textem, hudbou ,zpěvem.Takže přeji hodně úspěchů do dalších skvělých CD :-)Ještě jednou děkuji za příjemnou atmosféru,a Janais poslouchám už delší dobu ,moc jste mě potěšili její přítomností.

9.12.2012 Pavel Přibyl
Prosím o kontakt na frontmena kapely kvůli domluvě koncertu v Mladé Boleslavi, nefunguje vám emailové rozhraní z webové stránky. Možno na paprbo@gmail.com. Moc děkuji P. Přibyl.

9.12.2012 ŠEPTEM
Blahopřejem výhercům, obě odpovědi jsou samozřejmě správné. Radmilu prosíme o zaslání kontaktu na e-mail: KAPELA.SEPTEM@email.cz, abychom si dohodli předání výhry (či zaslání:-)

9.12.2012 petr soviš
byl to radek pavlis a obsadil 6 místo . pso63@seznam.cz

9.12.2012 Radmila
Odpověď: Radek Pavlis – 6. místo

9.12.2012 Oťas
Milí „Šepťáci“! Díky za skvělý koncert! Po vašich minulých domácích koncertech jsem na tento pochopitelně šel s mixem pocitů – jednak s očekáváním určité kvality, o níž jsem se již dříve přesvědčil, tak i s těšením se na nové písně. Musím říct, že jste mě nejen, že nezklamali, ale hlavně potěšili. Koncert byl velice příjemný a je znát, že dokážete dokonale využít všech předností každého ze členů – každý dostal prostor. Po pravdě, abych si vaše muzikantské a pěvecké výkony pořádně užil, musel by koncert trvat alespoň dvakrát tak déle :-))) Na druhou stranu, mám vaše nové CD (právě poslouchám už podruhé), tak si vás užiju aspoň takto na placce 🙂 Jednu malou výhradu, ze svého muzikantského pohledu, si přece jen dovolím. Snad to bylo místem (3.řada uprostřed), snad to bylo muzikanstkou (folk-rockovou) hluchotou, ale z ozvučení koncertu nemám příliš dobrý pocit. Věřím tomu, že p.Šimek odvedl vývbornou práci a že na jiných místech byl zvuk lepší (někdo tu píše, že byl zvuk skvělý), ale jistě bych si koncert užil daleko více, kdyby bylo vše slyšet lépe (tedy aspoň více nahlas). Ale nic si z toho nedělejte, jak jsem psal, koncert se mi líbil, tak bych určitě nechtěl, abych vám v době, kdy si máte užívat (znám ten pocit, kdy je několikaměsíční práce završena úspěšným křtem a koncertem; kdy to největší „břímě“ z člověka spadne a může si pak říct: „Uff, dopadlo to dobře“!) kazil ty příjemné pocity. Naopak: ještě jednou díky za koncert a přeju do dalších let (jak v osobních životech, tak i v kapelovém životě) mnoho příjemných chvil a Božího požehnání!

9.12.2012 Přemek
Ahoj kapelo, koncert se nám moc líbil. Vaše hudba je moc pestrá. Je na vás vidět, že zpíváte ze srdce. Koncert zaujal i naše kluky. Kryštof (8) po třetím přídavku na konci řekl: Mám jen jednu připomínku – bylo to moc krátké! 🙂 Ondrovi (5) se zase moc líbil ten zpívající „pirát“ a jeho písnička. V autě si zpíval, že roztáhne ruce a poletí a tam ho uvidí … Ani jsme nepotřebovali CD přehrávač v autě … 🙂 Přejeme vám Boží požehnání v tom, co děláte!

8.12.2012 Helena
Ahoj Ivanko, ne, nejsme jehovisté. Mezi našimi členy najdeš lidi z různých církví, i ty, kteří nejsou členy žádné církve.

8.12.2012 Standa
Ahoj kapelo, myslím, že nebudu přehánět, když jsem písnu, že zážitek z Vašeho dnešního koncertu byl skvělý. Vaše hudba dýchá a každý člen skupiny podal úžasný výkon. Poděkování taky zvukaři, protože byl slyšet každičký tón, co u Vašeho koncertu jenom umocnilo celkový dojem. Bylo slyšet i každé nadechnutí a to vdechne život do každého tónu, který zazní ve Vašem podání. Přeji mnoho úspěchů a věřím, že budu slyšet kapelu ŠEPTEM nejen z mého CD ale zase opět na skvělém koncertu.

8.12.2012 Majka
Těšili jsme se na Váš koncert a ani tentokrát jste nezklamali. Pohodovou atmosféru pomohla vytvořit profesionální moderátorka (p.Oppeltová byla skvělá) a Janais určitě zařadím mezi své oblíbené zpěvačky, fakt super. Teď se těším na příjemné chvilky s mým „Tajemstvím“ 🙂 Děkuji

8.12.2012 Laďa
Byli jsme dnes na Vašem koncertu a odnesli jsme si nádherné zážitky i náladu až domů, Zpěv, texty písní i hudba.Prostě paráda jen tak dál. Když nám to vyjde přijdem i 22.12.2012. Laďa s rodinou

8.12.2012 Ivana
Dobrý den, vy jste jehovisti nebo co jste zač?

12.1.2012 ŠEPTEM
Děkujeme, vaše radost, naše radost…

9.1.2012 miles
Ahojky,chci Vám všem poděkovat za koncert v Ivančicích ,byli jste skvělí!Možná že byste si zasloužili lepší PA.Mnozí zpěváci zpívali tak fantasticky naplno, že PAčko nestíhalo 🙂 , myslím to vážně. Ještě jednou dík a Bůh buď s Vámi. Miles

8.12.2011 VeBr
Od Marka Rakovského jsem včera obdržel, pro mne velmi zajímavý, mail s textem vaší verze Cohenovy skladby Hallelujah. Protože jsem v lázních, na síti, která nepodporuje odesílání mailů, užívám tuto cestu k poděkování. Zároveň si dovolím zaslat vám příští týden obšírnější mail s prosbou o souhlas s umístěním vašeho textu na mém blogu Vebrovo v části Hallelujah. Současně zašlu k případné korektuře můj krátký doprovodný text (hodnocení), zdravím, VeBr

15.1.2011 Marek
Ahoj Martine, napíšu ti na mail a samozřejmě tě rádi uvidíme.

15.1.2011 ŠEPTEM
Jarko, Katko a Pavle, my taky děkujeme za povzbuzení a doufáme, že bude ještě příležitost se znovu potkat.

14.1.2011 Martin
Ahoj kamarádi, jak se vám vede? Dělal jsem pořádek mezi daty a narazil jsem na rozdělané nahrávky ze soustředění z Jedovnice. Máte-li zájem, můžeme to někdy spolu dodělat nebo Vám je můžu přinést. Dlouho jsem Vás neslyšel, tak bych někdy rád zaskočil si poslechnout. S pozdravem Martin

9.1.2011 Pavel – Angles
Ahoj, děkuji za pěkný koncert v Krnově a také za povzbuzení od Hely. Bylo příjemné si s tebou popovídat. www.angles.cz

19.12.2010 Katka
Díky moc za krásný koncert v Břeclavi. Líbilo se mi vaše podání, rozmanitost nástrojů, úžasná slova. Jejich videoprojekce byl super nápad. Lidé je mohli sledovat. Jen škoda, že nemáte více instrumentálek (jako ta irská nebo klidně i pomalejší by mohla být) a prolnout je mezi písněmi – čas pro nás, abychom ještě mohli rozjímat nad slovy a mohly zapadnout tam, kde je potřeba. Každopádně opravdu díky za nevšední zážitek.

19.12.2010 Jarka
Ahojky, slyšela jsem vás dnes poprvé v Hodoníně a chci moc poděkovat za krásný zážitek. Vaše CD-čka budou pod stromečkem:-)

9.9.2010 ŠEPTEM
Nazdar Milane (a nemyslíme Tesaře:-), CD pošleme a mrkneme i na tvé stránky. Škoda, že jsi z druhého konce republiky, zatím jsme hráli více na jihu a severu Moravy. Ale třeba se někdy potkáme i na živém vystoupení. Přejem pěkný poslech.

9.9.2010 Šeptem
ahoj Jani, obě zpívá Vlastík, ale to už jsi určitě zjistila z CD, protože jsme se mezitím potkali osobně:-) Budeme se těšit na prosincovém koncertě.

9.9.2010 Ahoj Lidi ze skupiny Šeptem
Moc rád bych si objednal Vaše CD Ztracený Ráj – pokud by šlo zaslat byl bych moc rád – jinak kontakt na Vás mám od Milana Tesaře. Děkuji pokud bude možné zaslat poštou.

15.8.2010 Jana Krajčíková
Na vašem koncertě jsem bohužel nebyla.Ale ted jsem si Vás našla tady a poslechla si Vaše písničky.A můžu říct,že jsou překrásné.Moc se mi líbí tyto dvě písničky prenatální a kapky.Kdo z Vás je zpívá?Určitě si koupím Vaše CD.Vánoční koncert v Břeclavě to jistí….Který je to kostel?Zdravím Vás všechny a hodně uspěchů přeji.:-)

3.5.2010 ŠEPTEM
Ahoj všem, kteří zabloudí na naše webové stránky:-) Chcete-li být informováni na svém e-mailu o tom, kde aktuálně hrajeme, napiště nám prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE na našich stránkách své přání, a my vám tuto informaci zašleme na uvedenou adresu vždy s předstihem.

25.4.2010 Šeptem
Aničko děkujeme, jsme velmi rádi, že ti naše písně přináší radost a naději do života, protože tím plní přesně ten účel, pro který jsou zpívány. Určitě se v Brně ukážeme. Po návratu našich „tuláků“ z Austrálie teprve začínáme plánovat termíny pro koncerty, ale Brno tam mezi nimi určitě také bude, takže se tam na tebe budeme těšit 🙂

25.4.2010 Vojtechac
Připojujem se k Ondrovi a kapelnici přejem k náctinám.. Jo a našemu kapelákovi Markovi k svátku:)

20.4.2010 Ondra
Zdravím Vás, chci popřát kapelnici skupiny Šeptem k jejím dnešním kulatým narozeninám.Mnoho zdraví a lásky v milosti Boží spasitené.

12.4.2010 Anička
ahojte, máte vážně super písničky, dodávají mi radost a naději. díky 🙂 přijeďte někdy do Brna 🙂

18.12.2009 ŠEPTEM
Díky za přání do nového roku. Už se na něj těšíme, vrátí se nám totiž dva tuláci z Austrálie, takže budeme téměř kompletní:-) Nejdříve tedy budeme hrát až v březnu, kdy vyrážíme do Prostějova. Bude to však neveřejné vystoupení pro lékaře, pacienty a jejich rodiny. Doufáme, že nám zdraví a okolnosti dovolí splnit Vám v novém roce Vaše přání:-) Rádi bychom! Všem našim posluchačům a příznivcům přejeme, aby byli po celý rok 2010 pod Boží ochranou a každý den prožili naplno, jako by měl být poslední:-)

15.12.2009 Miroslav Pavelka
Doufám, že vás uvidím na více festivalech. Do nového roku přeji hodně hraní a ještě více krásné tvořivosti.

10.11.2009 Vojta
Pozdrav do ČR z klokanova. Je tu teplo slunno a pohodově, ale stejně už se těšíme za vámi na chystaný koncert a nové písničky. Mějte se

22.9.2009 Šeptem
Děkujeme za upozornění. Nevíme, co se přihodilo na webu, ale už by mělo být vše v pořádku. CD zasíláme. Hezký poslech.

18.9.2009 Alois Sassmann
Ještě můj e-mail: al.sassmann@volny.cz

18.9.2009 Alois Sassmann
Moc se mi líbí Vaše CD a rád bych ho objednal pro naši rodinu, ale ať píšu na vašem webu, kam píšu, objeví se mi chyba serveru – a nic 🙁 Co s tím? Alois Sassmann, 391 75 Malšice (okr. Tábor)

9.5.2009 Bobina
Připojuji se ke chvále CD. Je úžasné. Pro mě je nejlepší poslouchat ho v autě. Mým dcerám (15 a 13) se taky líbíte. Když jedeme v autě a hraje něco jiného, tak se hned holky ptají – proč tam nemáme Šeptem ? Momentálně je pro mě favoritem píseň Ty jsi skála, na které chci stát, moc mě bere ten text. Díky Marku… a Vám všem… Četla jsem si o soustředění a závidím Vám také Vašeho grilovacího mága – i jeho zdravím…

4.5.2009 ŠEPTEM
🙂 Díky, to jsme ani nepředpokládali, že bude mít naše CD až tak dalekosáhlý vliv. Jinak, za symbolickou šepťáckou korunu českou odkoupíme nějakou hodně starou věž jako tester hratelnosti našich CD:-)

4.5.2009 Pažit
Chvála na Vaše CD mě donutila zakoupit lepší techniku pro poslech a nejsou to věru vyhozené peníze. Moc hezky se to poslouchá.

3.5.2009 Vojta
Zdravím po prodlouženém víkendu a po návratu z Jedovnic. Třebas bude i nějáká ta fotka:-)

23.4.2009 ŠEPTEM
Děkujeme. Taky doufáme, že ještě budeme hrát, i když teď se budeme věnovat spíše přípravě nového repertoáru, protože část kapely nám na nějaký ten měsíc emigruje do dalekého zahraničí.

20.4.2009 Myška
Ahoj kapelo. Váš koncert byl fantastický a křest CD vskutku originální 🙂 Slyšela jsem vás poprvé, ale vím, že ne naposledy 🙂 Totálně mě dostala píšnička „Ztracený ráj“, kterou si pouštím pořád dokola… Přeju vám hodně posluchačů 🙂

16.4.2009 ŠEPTEM
Vaše radost, naše radost. Ale vážně, moc děkujeme všem, kteří jste za námi do kina přišli, ať už se vám to líbilo nebo ne (i když tady děkujeme za samou chválu), protože ne každému se trefíme do noty, do vkusu a do osobního nahlížení na běh tohoto světa:-) Snad bude zase příležitost se někdy setkat. Přejeme hezký poslech všem, kteří jste si nás i „vzali“ do svých domovů…:-)

14.4.2009 jana
už jsem vám řekla své v sobotu (jak se mi to libilo a tak 🙂 ) ale co ještě kromě Michala nevíte je to, že mi vaše CD hraje neustále v uších, motají se mi všechny melodie v hlavě, takže neustále chodím s vámi 🙂 díky za pěkný zážitek a těším se na další setkání 🙂

14.4.2009 Juchelková Zdena
Moc děkuji za krásný kulturní zážitek. Slyšela jsem vás poprvé a chytili jste mě za srdíčko. Momentálně si pouštíme vaše CD v práci.

12.4.2009 Martina- Majerka 🙂
Ahoj Śepťaci,moc děkuji za krásné a obohacené odpoledne.Moc jse mi to lýbylo.Nejvic jse mi libyla pisnička Jidáš a pak Dál zvedají se kříže.u těchto dvop písni se mi drali zlsi do očí.Mají silný text.Paní moderátorka taky byla fajň dobrá volba.No tož přejí vám aby se vám dařilo dál.a těším se na další nějaké vystopení.

12.4.2009 Jana
Blahozelam! 😉

11.4.2009 Dan
Přátelé, dnes jsem byl účasten skvělého koncertu. Byl to pro mě velký zážitek. Musím ocenit práci zvukaře, protože Vás bylo moc dobře slyšet. Každičký nástroj a hlavně jsem zřetelně rozumněl všem textům. Pro mě praktická byla kombinace s texty na plátně, kdy jsem se mohl v textu vracet a mít tak kontakt s kontextem písně. I samotný křest CD byl vtipný a milý. Při některých písních jsem měl slzy na krajíčku. Dojal mě jako křesťana text a jeho podání. Cítil jsem vděčnost Bohu. Jednoduše chci říct, díky. Ještě bych chtěl pochválit průvodní slovo. Paní byla zcela přirozená, milá, usměvavá a to co říkala mělo hlavu a patu. Bylo to profesionální. Doma jsem si hned pustil i CD a je super. Heli CD je v rukou člověka, který jej bude rád poslouchat. Díky ještě jednou za dnešní pohlazení a přeji ať Vám to zpívá a ať přinášíte lidem požehnání.

11.4.2009 petra
Váš dnešní koncert a uvedení nového CD Ztracený ráj „do života“ byl pro mě zážitek. Máte krásné písničky. Ze slov jsem měla občas až husí kůži. Je vzácné, že to co žijete, předáváte lidem dál. Kéž je to k Boží oslavě.

29.3.2009 Šeptáci
Connie, moc nás těší, že se ti naše vystoupení líbilo. Také tě samozřejmě srdečně zveme na 11.4. do Břeclavi,kde budeme mít koncert, při příležitosti vydání našeho prvního CD. Bude to totiž, na nějaký čas, pro nás poslední veřejné vystoupení , protože nám pak dva členové odjedou asi na půl roku do zahraničí. Ale nebojte, budeme cvičit dál a těšit se, že jakmile se vrátí, zase vyjedeme hrát pro ty, kterým se naše hudba líbí 🙂

28.3.2009 Connie:)
Zdravím! Velice se mi líbil váš dnešní koncert v mariánkách, hodně nástrojů, krásný zpěv, písničky skvělé..no jen tak dáál 🙂 ráda bych se přišla podívat znovu někdy :)… hlavně písnička Jidáš a Do nieba :)) Connie:)

11.3.2009 šeptáci
Děkujeme a zveme Vás na koncert při příležitosti vydání našeho prvního CD, který se uskuteční 11.4.2009 v 17:00 hod. v kině Koruna v Břeclavi! Rádi Vás přivítáme…

9.3.2009 www.awradio.cz
AWrádio fandí Šeptem, jen tak dál!

20.1.2009 šeptáci
Tak toho si vážíme, že jsi nám dala přednost před odpočinkem. A těší nás, že jsi nelitovala.Bylo tam sice hodně chyb, ale hrálo se nám dobře, asi i proto, že jste nám udělali příjemnou atmosféru. Děkujeme.

16.1.2009 Evicka N.
Ahoj Septaci..20.12. jsem se vratila ze Svycarska a 20.12. navstivila vas koncert..byla jsem priserne utahana po nekonecne dlouhe ceste vlakem a priznam se, radeji jsem chtela zustat doma a jit spat se slovy ,,Vsak budete hrat zase..“…ale sla jsem a bylo to krasne. Byla jsem velmi prijemne prekvapena hlavne hlasovou vybavenosti kapely. Musim ale rict, ze cely koncert byl naprosto vynikajici, obohacujici a rekl mi.,,JSI DOMA! “ Odchazela jsem s krasnym pocitem vyrovnanosti a uspokojeni..zacaly tak pro me Vanoce. Jsem rada, ze jsem je prozila na sve rodne Morave a ze jste je odstartovali prave vy. Lednovy koncert bohuzel nestihnu, ale breznovy si ujit nenecham! Tleskam vam z dalky…hrajte a neprestavejte! 🙂

24.12.2008 Marek
Děkuji za celou kapelu kolegovi z branže(textařovi Yantaru), za jeho přízeň, vyjádřenou pravidelnou účastí na našich koncertech a nyní i nekritickou chválu, kterou nás zasypal namísto sněhové nadílky. Děkujeme za hezký dárek pod stromeček:-) Tobě i Yantaru hodně Božího požehnání do nového roku a ať vám to folk-rockově ladí i celý příští rok a všechny další…

22.12.2008 Oťas (Yantar Břeclav)
Srdečně vás zdravím. Po roce jsem byl na vašem domácím koncertě a opět jsem z něj odcházel obohacen o příjemný zážitek a s občerstvenou duší. Vaše tvorba má úžasnou schopnost nebýt jen hezkou a příjemnou produkcí, ale mimo uvedeného je pro vmímavé posluchače také geniálním iniciátorem duchovního prožitku jak hromadného, tak osobního. Spojení podmanivých melodií, silných textů a solidních instrumentálních výkonů posluchačům umožní vaše písně doslova PROŽÍT. Prožít jednak uvnitř sebe (konfrontací či souladem svých názorů a postojů s názory a postoji prezentovanými prostřednictvím vašich textů), jednak prožít s ostatními posluchači a účinkujícími jako jedna stejně naladěná skupina lidí. Markovy texty mě velmi oslovují jak tématicky, tak i umělecky. Řekl bych, že kromě poselství, které nesou, výběru témat a úhlu pohledu, na nich obdivuji především dokonalé souznění výstižnosti a srozumitelnosti na jedné straně a stále ještě dostatečné míry poetiky na straně druhé. Přeji vám všem za sebe i za celou kapelu Yantar pokojné vánoce a úspěšný nový rok.

22.12.2008 P.A.trik
Dekuji za odpoved a i ja Vam preji krasne svatky a prijemny prichod Noveho roku.Hlavne preji hodne napadu do noveho roku,at jsou tak prijemne a oslovujici jako dosud.Tak cauko Patrik

21.12.2008 Marek
Jsme rádi, že se vám koncert líbil. Určitě nehrajeme jen v adventních kostelech, ale všude tam, kde nás pozvou:-) Hráli jsme na hudebním festivalu, v jazz klubu, ve věznici, v evangelickém kostele. Asi bychom nehráli tam, kde by šlo jen o zábavu. Je mi líto, Patriku, ale o hodinách zpěvu v Břeclavi nevím. Ale na to, kde zkoušíme, dokážu odpovědět:-) Přímo tam, kde byl tento koncert. Přeji tobě i všem našim přátelům hezké prožití vánočních svátků.

21.12.2008 Vojta
Nazdar přispěvatelé, děkujeme za podporu, je jí čas od času třeba… Nejkrásnější odměnou je, když můžeme zahrát a zazpívat, i když s malýma chybičkama, a vám to něco přinese. Markovy texty jsou dost silné a myslím si, že když s tím, co zpíváme i souhlasíme, má to ješte trochu jiný rozměr. Mějte se fajn a zase někdy…

21.12.2008 P.A.trik
Ahojte Septaci,moc se mi libil vcerejsi koncert a chtel bych se zeptat jestli hrajete jen v adventnich kostelech?Libila se mi zejmena pisen“dal se zvedaji k neby krize.Taky mam dotaz kde zkousite a ktomu patri hlavni dotaz,ci nevite tu v Breclavi o nejakych hodinach zpevu?Snazim se zpivat v jedne kapele,ktera je teda dost jineho zanru.ale zpivat je tam potreba a ja potrebuju dostat tony do ust.Fandim vam s pozravem Patrik

20.12.2008 Martulinka
Ahoj Štepťaci,děkuji vám za hezký zášitek i přes vaše hedykepy byl super moc jse mi libyl:-)Je mi lito že žadný koncert zatím neproběhl bez problemu:-(ale asi ten dole pořádně řádí.Tak jse nenechte odradit a hezky mu to netřete at se treba potentuje.Pro mě osobně je moc silaná písnička Jidaš jako by presně mluvila omě o mem životě jak se citím.Musím říct že jste se slepšily.Do noveho roku vám přeji vše nej at se daří at už je vše bez problému.přeji at vám žehná ten nejvyší.

19.10.2008 Zdenka Polakova
Ahoj Helenko, stahla jsem si vase pisne do pocitace a reknu ti ze se mi moc libi. Jestli budes mit trosku casu napis mi na l.bystrouska@seznam.cz, moc me to potesi

12.9.2008 Helena
Možná… někdy… zatím určitě ne. Ale děkujeme 🙂

11.9.2008 Verča
A plánujete teda do budoucna CD???Ráda bych si ho zakoupila. Jsti super 🙂 Sice jsem ještě na koncertu nebyla, ale ty ukázky se mi moc libí. Jen tak dál.

17.3.2008 Helena
Martine díky za podporu. Byl to teprve náš druhý koncert, když nepočítáme vystoupení na festivalu, takže na CD to bude chtít více času. Ale na mp3 – minimálně nějaké ukázky – zapracujeme co nejdříve to půjde.

16.3.2008 Martin J.
Zdravím, děkuju za koncert. Nejdříve jsem nechtěl jít, ale když už jsem tam byl, tak mě to dostalo 🙂 Nejvíce asi Jidáš a Chtěl bys to vzdát … Kdybyste prodávali CD (nebo uveřejnili mp3ky na těchto stránkách), byla by to bomba 😉

9.3.2008 Helena
Bobino, to je práce místních z Třince-Oldřichovic. Také si myslím, že se jim to povedlo. CD – časem doufám také bude… až bude čas a hlavně peníze na jeho natočení. To víš sponzoři se nehrnou 🙂

5.3.2008 Bobina
Pěkná pozvánka na koncert 15.3.2008. Čí je to práce? Jinak všem, kdo budou v ten den poblíž místa konání koncertu, vřele doporučuji. Udělejte si čas, stojí to za to. …………a cédéčko by nebylo??

3.2.2008 Skupina Šeptem
Děkujeme všem za povzbuzení do další práce a za milé reakce na naše první větší vystoupení. Zvláště Vám, kteří jste nám je přišli sdělit až na nše stránky. Děkujeme Tomíkovi, Sorboxovi, Radce se Zdenkou, Nomce, Veronice, Blance, Bobině i Danovi.

3.2.2008 Dan
Později, ale přece bych chtěl vyjádřit obdiv nad tím, jak jste měli koncert dotažený do konce. Vytvořili jste meditativní atmosféru prostřednictvím jemných i živějších písní a to velmi hezky dokreslovaly svíčky a obrázky na stěně. Jediné čeho jsem litoval, že jsem nerozuměl všem textům(to bylo asi tím novým mixem), ale stejně hudba navozovala témata k přemýšlení a tak jsem odešel obohacen. Pak jsem si koupil texty všech písní a Marku, texty jsou hluboké a umělecké. Vím, že to byla dřina dát to dohromady a sladit tolik nástrojů, těžší rytmické prvky a lidi z daleka. Taky vím, že jste tomu dali obrovské množství energie a také financí. Gratuluji k výsledku. Na to, že to byl první koncert, klobouk dolů. Vaše hudba přivádí lidi k tichému přemýšlení a myslím, že každý z nás má o čem v životě přemýšlet. Přeji Vám vše dobré při dalším nácviku i koncertech.

31.1.2008 Bobina
Ke koncertu: útulná svíčková armosféra, promítané obrázky pěkně dotvářely dojem, autentické, lidské texty – „vysvoboď nás z našich těl“, zajímavá hudba, neotřelé nástroje, nemanipulativní slovní doprovod – doporučuji všem, kteří si tuto příležitost nechali tentokrát ujít.

29.1.2008 Blanka
Moc mě mrzí, že jsem koncert neviděla,hlavně neslyšela, ale prohlédla si všechny obrázky a samozřejmě i přečetla vše o Vaší kapele. Přeji členům kapely do další prospěšné činnosti v moderních chválách to prosté Boží požehnání. Blanka z Ostravy

28.1.2008 Veronika
Velmi mne mrzí, že jsem se koncertu nemohla zůčastnit, ale doufám, že bude víc příležitostí. Slibuji, že na další koncer určitě dorazím moc se těším. Jo stránky máte parádní, budu je navštěvovat často.

28.1.2008 nomka
Díky, koncert se vydařil a vaše mravenčí práce nese krásné ovoce. Přeji hodně trpělivosti s opozdilci a šotky a další skvělé nápady, polibky můzy atd…

28.1.2008 Radka,Zdena
Chtěly bychom Vám poděkovat za sobotní koncert. Bylo to milé pohlazení po duši .Při některých textech šel až mráz po těle . Doufáme, že budete mít zase brzy vystoupení, určitě nebudem chybět.Držíme pěsti, moc krásné…

26.1.2008 sorbox
Nazdar bazar, koncert byl supr. Nenudil jsem se, a to jsem vás neslyšel poprvé, takže paráda. Držím palce a těším se na shledanou na Slezsku 🙂

26.1.2008 Členové skupiny ŠEPTEM
Děkujeme všem návštěvníkům sobotního koncertu za hojnou účast na našem prvním koncertu. Věříme, že se Vám písničky nejen líbily ale i oslovily a že nám zachováte přízeň i do budoucna, což nás samozřejmě zavazuje…!

26.1.2008 ToMik
Tak koncert v Břeclavi mě nezklamal, byli jste sqělí. Jen tak dál. I Markovi to pěkně zpívalo navzdory handicapu. Držím palce ať máte vytrvalost dále trénovat. 🙂

25.1.2008 Dan
Ahoj Heli a Marku, máte moc hezké stránky. Dali jste si záležet a cvičili jste pilně a tak jsem moc zvědavý na zítřejší koncert a nepochybuji, že to bude skvělé. Držím palce ať to šlape a ať to co děláte oslovuje druhé lidi.

24.1.2008 Marek
Vojtíšku, Vojtíšku, že ty stále nevíš, že my se potkáváme na zcela jiné diskuzní lince:-))) Musíš se přihlásit pod heslem a pak do diskuze na záložce „ŠEPTEM“ :-)))

24.1.2008 vodní pólo
Hoj zpěváčci, tak se nám to blíží, tož uvažuju, že by bylo aji vhodny se texty trochu naučit.. Hmm, nemate někdo znamou takovou tu předříkávačku-nápovědu co bývá v divadle? :o)

19.1.2008 Hela
Leni pravda, myčku nemám a asi mít ani nebudu. Leda by se nám tu přihlásil nějaký hodný sponzor, který by byl ochoten přispět na další část aparatury, kterou budeme muset dokoupit. Protože pokud se nikdo takový nenajde, asi nebudu mít nejen myčku, ale ani další vybavení domácnosti. No to jsem tedy dopadla…. :-)))

19.1.2008 Hela
Milane, moc děkujeme. A nezoufej, třeba bude příležitost a pozveš nás do Ivančic 🙂

19.1.2008 Lenka S.
Chudák Hela, nemá myčku 🙁 ale zase máte mix, jestli to stojí za to posoudím v sobotu na koncertě 🙂

18.1.2008 milan – vančák
Ahojte lidičky, mám radost, že jsem dnes díky Helence „objevil“ vaše skvělé stránky. Moc lituji, že se koncetu nemohu zúčastnit. Budu na vás hodně myslet – vím, že zpíváte Bohu i lidem pro radost.Přeji Vám zmocnění shůry.

12.1.2008 vodni polo
Nazdar kolegacci, vyvolavaci cena misky od Jarkova gulase je cca jeden starorimsky denar nalezeny Radkem kousek za mestem..:-) Ne vazne, dodatecne smekam i pred kucharskym umem Septaku a manzelek Septaku

12.1.2008 Hela
A už je jasné, kdo získává i bronzovou medaili 😀

12.1.2008 Hela
Díky Majko 🙂

12.1.2008 Maja
Ahoj Helenko a Marku, už jsem celá natěšená a zvědavá na koncert. Tfuj, tfuj, tfuj:-)…přeji Vám spoustu krásných a vydařených koncertů. To co děláte rádi a s láskou – dělejte dlouho…

9.1.2008 Hela
Jé Leni, no to mám radost, že ses tu na nás přišla kouknout. Tak to máš stříbrnou medaili za našeho druhého hosta na stránkách :-). Šikulka je náš baskytarista, který to tu dává do kupy -(díky Jarku).Doufám, že sem budeš chodit pravidelně a taky že budeš našim hostem na koncertě.

9.1.2008 Lenka H a myšáci:-)
Heleno,moc Tě zdravím.Krásné stránky.Jsi šikulka.Takhle aspoň budu mít přehled,kde vystupujete.Tak zpěvu ZDAR:-)

17.12.2007 Marek
Ahoj! Taky se těšíme. A blahopřejeme, budeš tu mít pomník:-) jako první návštěvník, který zanechal vzkaz:-)))

14.12.2007 ToMik
Ahoj, držím palce ať se stále daří ve zpívání a těším se na koncert v Břeclavi.. 🙂

2.12.2007 admin
Chcete-li nám zanechat veřejně nějaký vzkaz, popsat své pocity z naší hudby, vyjádřit nějaké přání, použijte k tomu tuto „Návštěvní knihu“…