2015 | …aby bylo vítání, musí bejt napřed loučení

Time-for-change

JarekVážení přátelé. Po 9. letech své působnosti v kapele Šeptem, v roce mých padesátých narozenin, jsem se rozhodl pro odchod. Věřte mi, že rozhodování to bylo nelehké a že odcházím s lítostí v srdci, ale současně s krásnými vzpomínkami nejen z našich zkoušek a koncertů, ale také ze společně prožitých pobytů na kapelových soustředění v Jedovnicích a Písku.

Doufám že tímto neprozradím něco tajného, ale odcházím v době nahrávání již 3. CD na kterém uslyšíte nejen současně hrané skladby, ale také písně z počátků kapely, tedy písně, které nebyly ještě nahrány ale přitom ve své době byly velmi úspěšné. CD je připravováno k vydání v příštím roce, v roce 10. výročí existence křesťanské kapely ŠEPTEM!

RadovanAle konec sentimentů. Dlužím vysvětlení první části titulku. Ano, je to tak – kapela Šeptem vítá svého nového člena, baskytaristu Radovana Novotného. Tímto se kapela stává konečně opravdu „celomoravskou“, protože jde o posilu z Valašska. A co nám o Radovanovi prozradil net? Jeho přezdívka je „Zajíc“. Jde o bývalého tvrdého rockera, ale ve svých předchozích působeních si „přičichl“ i k alternativní muzice a jazzu. Z bývalých kapel ranného nevybouřenného mládí můžu jmenovat alespoň: SD (Symfonická Dáseň), Screps, Rockytenka, Axel, Youghourty, Stram, Jazzevčík, Regent, Vsacan (Irský bar :).

Slyšel jsem hrát Radovana jednou naživo a pak z nějakých nahrávek. Musím konstatovat, že je o 237 % lepší basák než já a že Šeptem získá na kvalitě a bude pro kapelu velkým přínosem! Já osobně doufám, že si sebou přinese i trochu toho rockového zvuku 🙂

A tímto posledním příspěvkem se s vámi loučím i jako administrátor těchto kapelových stránek. Svému nástupci ale také všem přátelům z kapely Šeptem přeji ještě mnoho krásných písní které zasáhnou srdce svých posluchačů!

Mnoho štěstí…
Jaroslav Holásek